Termin składania ofert
Numer ogłoszenia
Status ogłoszenia
Zakończone
Miejsce i sposób składania ofert
1. Oferty prosimy składać na wzorze formularza stanowiącego Załącznik nr 1 do niniejszego Zapytania ofertowego. Podpisaną ofertę należy złożyć w terminie do 11 kwietnia 2019 r. do godziny 24:00 drogą elektroniczną na adres kompetencje@wsb.gda.pl z dopiskiem „Oferta w odpowiedzi na zapytanie ofertowe nr 46/2019/K090” lub w godzinach pracy w dni powszednie (8:00-16:00) w Kancelarii Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, al. Grunwaldzka 238A, 80-266 Gdańsk, pok. B105.
2. Wykonawca może, przed upływem terminu dostarczenia ofert, zmienić lub wycofać ofertę.
3. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę.
Adres e-mail, na który należy wysłać ofertę
kompetencje@wsb.gda.pl
Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia
Kamila Małyszko
Nr telefonu osoby upoważnionej do kontaktu w sprawie ogłoszenia
585227785
Skrócony opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie wizyt studyjnych w przedsiębiorstwie dla studentów kierunku Zarządzanie, których celem jest poznanie realnych warunków pracy w zawodzie.
Kategoria ogłoszenia
Usługi
Podkategoria ogłoszenia
Usługi szkoleniowe
Miejsce realizacji zamówienia
Województwo:
pomorskie
Powiat:
Gdańsk
Miejscowość:
Gdańsk
Cel zamówienia
Przedmiot zamówienia ma zostać wykonany w ramach i w celu realizacji projektu „Rozwój kompetencji studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku kierunków Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Turystyka i Rekreacja”. Celem projektu jest wzrost kompetencji oczekiwanych przez pracodawców u studentów kierunków Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Turystyka i Rekreacja poprzez udział w Programie Rozwoju Kompetencji oferowanym przez WSB w Gdańsku.
Przedmiot zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie wizyt studyjnych dla studentów kierunku Zarządzanie, których celem jest poznanie realnych warunków pracy w zawodzie wraz z wewnętrznym egzaminem końcowym.
Minimalny zakres tematyki wizyty:
Plan Wizyty (8h/wizyta):
• prezentacja przez pracodawcę wymagań pracodawcy dot. KOM, poznanie ścieżek zatrudnienia (symulacja rozmowy rekrutacyjnej na stanowiska związane z tematyką wizyty, przedstawienie
przykładowych opisów stanowisk) (1h)
• spotkanie się z pracownikami specjalności/obszaru HR, marketingu, sprzedaży, kierowników kancelarii (zapoznanie się z podstawowymi zadaniami realizowanymi przez pracowników zatrudnionych na ww.
stanowiskach, poznanie podstaw pracy z oprogramowaniem wykorzystywanym na danym stanowisku) (1h)
• udział w próbce bieżącej pracy firmy (rozwiązanie przykładowych zadań realizowanych w firmie) (6h)
Efekty uczenia się wizyt studyjnych:
- zna narzędzia informatyczne/ oprogramowanie wykorzystywane w przedsiębiorstwie
- zna ścieżki awansu zawodowego w firmie pracodawcy-gospodarza
- potrafi wymienić główne zadania osób zatrudnionych na stanowiskach z obszaru m.in. zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedaży, marketingu,
- potrafi wymienić największe trudności związane z pracą na ww. stanowiskach oraz potrafi wymienić sposoby rozwiązywania tego rodzaju problemów"
Wizyty studyjne będą się odbywać w siedzibie przedsiębiorstwa w terminach wskazanych przez Zamawiającego.
Kod CPV
80000000-4
Nazwa kodu CPV
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Harmonogram realizacji zamówienia
Przedmiot zamówienia musi być wykonany do 31.12.2019 r
Załączniki
Pytania i wyjaśnienia
Brak pytań i wyjaśnień
Wiedza i doświadczenie
O udzielenie Zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy/Oferenci posiadający zdolność prawną (osoby fizyczne, osoby prawne, pozostałe jednostki organizacyjne posiadające zdolność prawną), którzy spełniają następujące warunki:
• W przypadku Wykonawcy/Oferenta (przedsiębiorstwa), u którego będzie przeprowadzana wizyta, opiekun merytoryczny musi posiadać minimum 2 letnie doświadczenie w dziedzinie, której dotyczy wizyta studyjna;
• W przypadku pozostałych podmiotów i osób fizycznych zapewnią przeprowadzenie wizyty studyjnej w przedsiębiorstwie przez opiekuna merytorycznego posiadającego minimum 2 letnie doświadczenie w dziedzinie, której dotyczy wizyta studyjna oraz wykażą stosunek prawny łączący go z tym przedsiębiorstwem.
Zamawiający dokona oceny spełnienia przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu na podstawie złożonej dokumentacji, w tym: oświadczeń, portfolio przedsiębiorstwa, w którym będzie się odbywać wizyta studyjna (najlepiej ze wskazanym PKD), zgodnie z formułą „spełnia – nie spełnia”.
1. Wykonawca zobowiązuje się do przedstawienia, na żądanie Zamawiającego, innych dokumentów potwierdzających spełnienie powyższych warunków.
2. Zgodnie z wytycznymi w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach POWER Zamawiający nie może udzielić zamówienia podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo. Z możliwości realizacji zamówienia WYŁĄCZONE są osoby/podmioty, które powiązane są z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, lub z osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu beneficjenta, lub osobami wykonującymi w imieniu beneficjenta czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy:
• osobowo (w szczególności poprzez pozostawanie w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli) lub
• kapitałowo (w szczególności uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej; posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji, o ile niższy próg nie wynika z przepisów prawa; pełnienia funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pomocnika).
Lista dokumentów/oświadczeń wymaganych od Wykonawcy
W celu wykazania spełnienia warunków udziału w postępowaniu każdy z Oferentów powinien przedłożyć następujące dokumenty:
a) Formularz ofertowy, stanowiący Załącznik nr 1 do niniejszego zapytania, zawierający końcową cenę wyrażoną w PLN, z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Podana kwota powinna pokrywać wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia (np.: noclegi, koszty podróży, materiały szkoleniowe, itp.);
b) Życiorys zawodowy opiekuna (CV) napisany w języku polskim obrazujący wymogi zawarte w pkt. IV.,
c) Portfolio przedsiębiorstwa, w którym odbędzie się wizyta studyjna (najlepiej ze wskazanym PKD);
d) Oświadczenie o braku powiązań Wykonawcy z Zamawiającym (Załącznik nr 1).
Kryteria oceny i opis sposobu przyznawania punktacji
1. Ocena ofert składa się z dwóch etapów
Etap 1 - Zamawiający dokonuje oceny spełnienia przez Wykonawcę warunków udziału w postępowaniu.
Ocena spełnienia przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu – Etap 1, dokonywana jest na podstawie złożonych dokumentów oraz Załącznika nr 1 do zapytania ofertowego, zgodnie z formułą „spełnia – nie spełnia”.
Etap 2 - Ocena ofert dokonywana jest na podstawie osiągniętej liczby punktów wyliczonych w oparciu o następujące kryteria i ustaloną punktację do 100 pkt. (100 pkt. = 100%):
KRYTERIUM WAGA (%)
K 1 - Cena ofertowa brutto 80
K 2 - Doświadczenie w dziedzinie, której dotyczy wizyta studyjna 20
K1 - Kryterium oceny – cena ofertowa brutto
Punktacja za cenę będzie obliczana na podstawie wzoru:
C N x waga P C – otrzymane punkty
P C = C N – łączna cena brutto oferty z najniższą ceną
C R C R – łączna cena brutto oferty rozpatrywanej
Weryfikacja oferowanej ceny:
Na podstawie danych z Załącznika nr 1 do zapytania ofertowego, tj. Formularza ofertowego.
K2- Kryterium oceny – Doświadczenie w dziedzinie, której dotyczy wizyta studyjna
Punktacja za doświadczenie w określonym obszarze przyznawana będzie następująco:
doświadczenie minimum dwuletnie – 0 pkt.
doświadczenie: nie mniej niż pięcioletnie - 5 pkt.
doświadczenie: nie mniej niż dziesięcioletnie - 10 pkt.
doświadczenie: nie mniej niż piętnastoletnie – 20 pkt.
Weryfikacja deklarowanego doświadczenia:
Na podstawie danych z Załącznika nr 1 do zapytania ofertowego, tj. Formularza ofertowego.
Zamawiający zastrzega sobie prawo wglądu w dokumenty Oferenta/Wykonawcy poświadczające odnośne doświadczenie.
Za najkorzystniejszą ofertę Zamawiający uzna taką, która otrzyma najwyższą punktację spośród ocenianych = K (K=K1+K2).
W przypadku, gdy kwoty przedstawione w odpowiedziach na zapytanie będą wyższe od zaplanowanych w budżecie ww. projektu Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjacji z Wykonawcą lub odwołania postępowania.
Jeżeli nie będzie można dokonać wyboru oferty najkorzystniejszej zgodnie z powyższymi zasadami, ze względu na złożenie ofert o takiej samej liczbie punktów, zamawiający może wezwać wykonawców, którzy złożyli oferty, do złożenia w terminie określonym przez zamawiającego ofert dodatkowych lub zaprosić ich do negocjacji.
2. O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający zawiadomi niezwłocznie wszystkie podmioty w sposób jednolity z upublicznieniem Zapytania.
3. Zamawiający zastrzega, że oferty złożone przez osoby zatrudnione w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku mogą zostać odrzucone w przypadku ich kolizji z uregulowaniami „Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020 z dnia 19 lipca 2017r. oraz zapisami zawartymi we wniosku o dofinansowanie projektu, w szczególności dotyczących kosztów związanych z zatrudnieniem personelu.
4. Zamawiającemu przysługuje prawo zamknięcia trybu niniejszego zapytania bez wybrania którejkolwiek z ofert.
Wykluczenia
Zgodnie z wytycznymi w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach POWER Zamawiający nie może udzielić zamówienia podmiotom powiązanym osobowo lub kapitałowo. Z możliwości realizacji zamówienia WYŁĄCZONE są osoby/podmioty, które powiązane są z Wyższą Szkołą Bankową w Gdańsku, lub z osobami upoważnionymi do zaciągania zobowiązań w imieniu beneficjenta, lub osobami wykonującymi w imieniu beneficjenta czynności związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem procedury wyboru wykonawcy:
• osobowo (w szczególności poprzez pozostawanie w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa drugiego stopnia lub powinowactwa drugiego stopnia w linii bocznej lub w stosunku przysposobienia, opieki lub kurateli) lub
• kapitałowo (w szczególności uczestniczeniu w spółce jako wspólnik spółki cywilnej lub spółki osobowej; posiadaniu co najmniej 10% udziałów lub akcji, o ile niższy próg nie wynika z przepisów prawa; pełnienia funkcji członka organu nadzorczego lub zarządzającego, prokurenta, pomocnika).
Nazwa
WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA W GDAŃSKU
Adres
80-266 Gdańsk
pomorskie
, Gdańsk
Numer telefonu
585227700
Fax
brak
NIP
5832558844
Tytuł projektu
Rozwój kompetencji studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku kierunków Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie, Turystyka i Rekreacja
Numer projektu
POWR.03.01.00-00-K090/16-00
Nierozstrzygnięte – Brak ofert