Strona główna
Logo unii europejskiej

Informacja dot. nowej wersji Bazy Konkurencyjności – BK2021

Informacja dot. nowej wersji Bazy Konkurencyjności – BK2021
Data ostatniej modyfikacji: 24.07.2020

Szanowni Państwo,


uprzejmie informujemy, iż wersja szkoleniowa nowej Bazy konkurencyjności (BK2021) została uruchomiona. Jest dostępna pod adresem:


https://szkol-bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/


Mamy nadzieję, iż wcześniejsze udostępnienie wersji szkoleniowej pomoże odpowiednio przygotować się przyszłym użytkownikom do korzystania z nowego narzędzia. Wersja produkcyjna BK2021 zostanie natomiast uruchomiona w drugiej połowie sierpnia br. (o dokładnym terminie poinformujemy Państwa odrębnym komunikatem). Wszelkie pytania i wątpliwości związane z uruchomieniem oraz funkcjonowaniem BK2021 prosimy kierować pod adres e-mail: konkurencyjnosc@mfipr.gov.pl .


W nowej wersji aplikacji znajduje się pomoc kontekstowa – na niektórych ekranach użytkownik otrzymuje pomoc dotyczącą danego widoku. Natomiast pełne instrukcje ogłoszeniodawcy i oferenta znajdują się na stronie:


https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/info/web_instruction


Informujemy również, że ogłoszenia opublikowane na dotychczasowej Bazie Konkurencyjności zachowają swoją treść i ważność, będą możliwe do edycji jak również będzie możliwe zamieszczanie wyników do nich. Jednocześnie zachęcamy tych z Państwa którzy jeszcze tego nie dokonali, do uzupełniania wyników Państwa zakończonych ogłoszeń.